Wchodzisz w świat Nudli Knorr - Tunele Namiotobrania

Tunele Namiotobrania znalazły uznanie w oczach jurorów konkursu Kreatura 2008, którym przewodził Philippe Boutie, CEO francuskiej agencji Lamtar Planning & Communications.

W składzie Jury byli także: Serge Feneneko, partner z holenderskiej agencji Novocortex, Vlad Vasyukhin, popularny rosyjski pisarz, dziennikarz i copywriter, Ingmar Janson, managing director sieci agencji Scholz & Friends International, oraz Nina Dinjaski, business development director w OpenAd Group w Słowenii. 

Hint przygotował koncepcję wyklejenia tuneli, projekty graficzne i pliki produkcyjne. Klejenie zostało zrealizowane przez firmę Cam Media. Realizacja graficzna została dopasowana do charakteru tuneli, np. w Krakowie na dworcu kolejowym nudlowe napisy "tędy nad morze: wskazywały perony z których odjeżdżały pociągi w kierunku północnym, podobne pomysły na nudlowe wskazówki zostały zrealizowane w Warszawie i Łodzi.

Przy okazji akcji Tunele, Hint przygotował wizualizacje innych realizacji instalacji ulicznych, które zostały zaprezentowane w Internecie, jednak ze względu na warunki architektoniczne, nie miały możliwości zostać zrealizowane.

  • Projekt i realizacja wyklejenia przejść podziemnych w Warszawie, Łodzi i Krakowie uzyskały nominację do Nagrody Kreatura 2008.
  • Akcja trwała 4 tygodnie.
  • Oszacowana liczba kontaktów wynosiła ponad 4 mln osób.
Realizacje: Knorr Nudle - Outdoor