„Create and care”

Witryna promująca Polskę na Wystawie Światowej EXPO 2008.

Dzięki sukcesowi w przetargu ogłoszonym przez PARP, Hint przygotował koncepcję funkcjonalną, projekt graficzny, realizację programistyczną oraz opiekę redakcyjną dla serwisu www.expo2008poland.pl. Strona była hybrydą technologii flash i html, działającą w oparciu o system zarządzania treścią TYPO3. Dzięki wykorzystaniu systemu CMS treść serwisu mogła być modyfikowana w łatwy i elastyczny sposób, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich atrakcyjnych wizualnie cech Adobe Flash.

„Założeniem do zrealizowania strony www.expo2008poland.pl było stworzenie narzędzia promującego udział Polski w Wystawie Międzynarodowej łączącego cechy wizerunkowe i informacyjne. Dzięki witrynie, stworzonej w trzech wersjach językowych  każdy Internauta zainteresowany tematem Wystaw EXPO może bardzo łatwo odnaleźć wszelkie informacje dotyczące udziału Polski w EXPO i naszego pawilonu, programu imprezy, a także historii Wystaw.”

Jakub Ciołkowski, Specjalista PR w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, która była Generalnym Wykonawcą udziału Polski w Międzynarodowej Wystawie EXPO 2008 w Saragossie.

Realizacje: Expo 2008