Oferta

Jesteśmy doświadczonym zespołem, specjalistami którzy przez wiele lat pracowali w świecie mediów, współtworząc największe polskie przedsięwzięcia mediowe: portale internetowe, gazety, programy telewizyjne oraz nagradzane kampanie reklamowe. Teraz nasze doświadczenie oferujmy Tobie. 

Zespół Agencji zbudowany jest na 3 filarach: Profesjonalnym zarządzaniu, Technologii, Kreacji multimedialnej 

Zatrudniamy kilkunastu specjalistów z zakresu, zarządzania projektami wdrożeniowymi, planowania finansowego, redakcji treści i wsparcia użytkownika, projektowania funkcjonalnego, programowania wysokopoziomowego, programowania baz danych, programowania multimediów, projektowania i programowania dedykowanych aplikacji użytkowych, administracji serwerami oraz grafiki i projektowania multimediów.

Dzięki naszemu doświadczeniu podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych projektów łączących komunikację, sprzedaż, promocję i reklamę, aplikacje mobilne, zabawę i edukację.

Nasze realizacje charakteryzują się nowatorskimi pomysłami, najwyższą jakością kreacji i realizacji graficznej, dopasowaną do potrzeb technologią. Technologia to nasza bardzo mocna strona, dzięki elastycznym rozwiązaniom szybko reagujemy na zmieniające się potrzeby rynku. Dzięki dobrej metodologii prowadzenia projektów gwarantujemy terminowość pracy, której towarzyszy kreacja na najwyższym poziomie, potwierdzona licznymi referencjami naszych klientów.

Technologie, które stosujemy w naszej pracy: PHP, Python, AJAX, XHTML, Javascript, Flash, Adobe AIR. Do obsługi serwisów internetowych wykorzystujemy systemy zarządzania treścią Python Django CMS, oraz TYPO3 CMS. 

Dysponujemy własnym centrum hostingowym stworzonym wspólnie z NASK, zapewniającym najwyższe bezpieczeństwo i pozwalającym obsłużyć wielomilionowy ruch.

 

W pracy kierujemy się przejrzystymi zasadami realizacji:

  • Poznajemy potrzeby i wymagania klienta

  • Analizujemy rynek i konkurencję poszukując przewagi klienta

  • Przygotowujemy szczegółowy projekt komunikacji, dla stron www projekty funkcjonalny, technologiczny, graficzny

  • Dobieramy optymalne narzędzia realizacji pozwalające uzyskać najlepszy efekt, 

  • Formułujemy czytelne cele pozwalające wspólnie zdefiniować kryteria sukcesu, 

  • Wykorzystujemy narzędzia zarządzania projektem, co pozwala pracować terminowo w ścisłej współpracy z klientami, dbając o jakość realizacji, 

  • Wspólnie z klientem dbamy o dalszy rozwój projektów.

 

Hint Sp. z o.o. powstała w 2002 roku.

W pierwszym okresie spółka zajmowała się działalnością szkoleniową z zakresu umiejętności miękkich, grupowych, zarządzania czasem i projektami. Z tego zakresu do dziś pracownicy spółki prowadzą indywidualne poradnictwo psychologiczne (coaching).

Od roku 2003 pracownicy spółki zarządzają projektami wdrożeniowymi i mediowymi dla bezpośrednich klientów i agencji reklamowych, uczestnicząc w wielu ciekawych przedsięwzięciach mediowych.

W 2007 roku powołana została marka Hint Intermedia. W jej ramach zajmujemy się budowaniem kompleksowych strategii marketingowych. Naszym celem jest efektywność i spójność komunikatu w każdym medium, a mottem “dobra komunikacja”.

W roku 2012, w 10 rocznice naszego powstania, powróciliśmy do pierwotnej marki HINT.

HINT jest wskazówką – służymy rada i pomocą naszym klientom, rozwiązujemy dla nich najtrudniejsze problemy z zakresu komunikacji, wykorzystując najnowsze technologie i nasze wieloletnie doświadczenie.

 

 

Kontakt

Hint Sp. z o.o.

Ul. Domaniewska 17/19, lok. 133
02-672 Warszawa

NIP 5213187195
KRS 0000101900
XIII Wydział Gospodarczy KRS 
dla miasta Warszawy
Kapitał zakładowy 750.000zł
REGON 017497473

Zarząd:
Dariusz Szplit

Dział finansowy:
Katarzyna Dutkiewicz, mail

Dział sprzedaży:
Dariusz Szplit, mail