Wystartowali "Przygodożercy"

Na stronie www.knorrnudle.pl zainteresowani Internauci mogą założyć swój profil i zgłosić chęć  wcielenia się w jedną lub dwie z sześciu proponowanych postaci. Najlepsi z najlepszych dostaną możliwość wzięcia udziału w niezapomnianym wyjeździe -  przygodzie życia. Dodatkową nagrodą będzie multimedialny notebook. 

Postaci, spośród których będą mogli wybierać Internauci, to humorystyczne awatary znanych powszechnie ikon popkultury, powiązane z wybranymi smakami Nudli Knorr. I tak, Kobieta – Kociak to smak Curry Wagary,Brydzia Pląs – Amore Pomidore, Lala Soft sięga po Ser w Ziołach, Hhabia Dhakula zajada się Diabolo Pomidoro, Zupermen - Doprawionym Z Kur3Bykiem, zaś Ivan Rampo przepada za nowo wprowadzonym smakiem Gulasznikoff.

“Przygodożercy” mają na celu podtrzymanie świadomości liczby i zróżnicowania smaków,  w jakich dostępny jest produkt oraz przybliżyć grupie docelowej markę Nudle Knorr, jako idealnego towarzysza wakacyjnych wypraw i przygód.

Nudle Knorr są dostępne w 12 unikalnych smakach o nietypowych nazwach (m.in: Gulasznikoff, Curry Wagary, Diabolo Pomidoro, Doprawiony z Kur3byk, Morowy Borowy). Grupa docelowa marki to ludzie młodzi, aktywni, poszukujący sposobu na szybki, niedrogi i smaczny gorący posiłek.

Zintegrowana promocja akcji przeprowadzona będzie w różnych mediach, takich jak Internet, telewizja i radio. Komunikacja w Internecie oparta będzie na szerokozasięgowej kampanii realizowanej na największych polskich portalach, serwisach młodzieżowych oraz w komunikatorze Gadu-Gadu.  W telewizji zobaczymy 30 sekundowy spot nawiązujący do prowadzonej w ostatnim czasie kampanii teaserowej. Emisje odbędą się na antenie stacji TV4, VH1, MTV, Viva Polska oraz 4FunTV. Utrzymane w młodzieżowej estetyce poty radiowe są oparte na 3 spośród konkursowych postaci.

Idea i realizacja “Przygodożorców” to efekt ostatnich prac zespołu Hint Intermedia, obsługującego markę Nudle Knorr od ponad roku. Serwis konkursowy, projekty graficzne, wszystkie kreacje do kampanii (Internet, TV & Radio) powstały w dwudziestoosobowym zespole agencji.

Za zakup i planowanie mediów do „Przygodożerców” odpowiedzialny jest dom mediowy PHD, za komunikację z mediami agencja PR Feedback/Hill&Knowlton, a uzupełniającą akcję grę na telefony komórkowe przygotował MLife Mobile Solutions.

Aktualności

Serwisy mobilne i responsive design w ofercie HINT

Przygotowaliśmy ciekawe rozwiązania dla serwisów mobilnych w technologii responsive design. Od wiosny 2013 roku wszystkie nasze produkcje są w 100% responsywne.

Nowy folder produktowy HINT

Z przyjemnością przedstawiamy nowy folder produktowy naszej Agencji. Folder powstał dzięki wkładowi całego naszego zespołu. Znajdziecie w nim opisy naszych produktów, zdjęcia nas samych :) oraz wybrane realizacje.

Hint jest dumny ze współpracy z Sue Ryder

Nasz zespół jest dumny z możliwości pracy dla jednej z najszacowniejszych fundacji na świecie Fundacji Sue Ryder. Uruchomiliśmy dla Fundacji serwis www i wspieramy jej komunikację elektroniczną.