Ucieczka z Akademika

"Ucieczka z akademika" to najnowsza odsłona komunikacji marki Knorr Nudle. Na stronie internetowej przygotowanej przez załogę Click5 trwa konkurs, którego zwycięzca będzie mógł uciec na rok z akademika i wprowadzić się do mieszkania przygotowanego dla niego przez Nudle.

W telewizji i w kinach można zobaczyć 15 sekundowy spot, w którym główne role grają amatorzy znani z akcji "Przygodożercy". Tym razem w nowych wcieleniach scenicznych. Za scenariusz i realizacje spotu odpowiada powołany niedawno w strukturach naszej agencji dział Hint Ad. Przygotowaliśmy również 20" spot radiowy informujący w specyficznym, nudlowym stylu o zamieszkach twających w akademikach w całej Polsce.

Akcja potrwa do 7 listopada bieżącego roku.

Aktualności

Serwisy mobilne i responsive design w ofercie HINT

Przygotowaliśmy ciekawe rozwiązania dla serwisów mobilnych w technologii responsive design. Od wiosny 2013 roku wszystkie nasze produkcje są w 100% responsywne.

Nowy folder produktowy HINT

Z przyjemnością przedstawiamy nowy folder produktowy naszej Agencji. Folder powstał dzięki wkładowi całego naszego zespołu. Znajdziecie w nim opisy naszych produktów, zdjęcia nas samych :) oraz wybrane realizacje.

Hint jest dumny ze współpracy z Sue Ryder

Nasz zespół jest dumny z możliwości pracy dla jednej z najszacowniejszych fundacji na świecie Fundacji Sue Ryder. Uruchomiliśmy dla Fundacji serwis www i wspieramy jej komunikację elektroniczną.