Serwis dla elektrociepłowni warszawskich

Serwis dla elektrociepłowni warszawskich

Hint przygotował projekt funkcjonalny, graficzny oraz realizację technologiczna serwisu www dla PGNiG Termika S.A. Strona powstała w ścisłej współpracy z działem komunikacji spółki.

Serwis ma charakter korporacyjny i prezentuje zakłady, które PGNiG Termika kupił od Vattenfall Heat Poland. Ważnym elementem serwisu jest dział Ciepło sieciowe poświęcony zasadom korzystania z energii cieplnej produkowanej przez warszawskie elektrociepłownie. Rozszerzeniem działu jest specjalna kampania Nasze Ciepło skierowana do mieszkańców Pruszkowa, Piastowa i Komorowa.
Serwis wykorzystywany jest także do prezentacji ogłoszeń oraz ofert przetargowych spółki. Hint przeszkolił kilkunastu pracowników PGNiG Termika w zakresie obsługi poszczególnych działów serwisu. Serwis jest aktualizowany samodzielnie przez pracowników spółki. Hint prowadzi rozwój serwisu w kierunku poniesienia jego walorów edukacyjnych i interaktywnych. Sprawujemy także opiekę administracyjna oraz hosting serwisu.

Serwis został przygotowany w oparciu o Django CMS. Analizę funkcjonalną prowadziła Anna Nowosielska i Krzysztof Sadowski, za projekt i kreację graficzną odpowiadała  Anna Bąk, za cześć technologiczną – Piotr Kilczuk we współpracy z Monika Pogocką i Adamem Kalińskim, prace zespołu koordynowała Anna Nowosielska.Aktualności

Serwisy mobilne i responsive design w ofercie HINT

Przygotowaliśmy ciekawe rozwiązania dla serwisów mobilnych w technologii responsive design. Od wiosny 2013 roku wszystkie nasze produkcje są w 100% responsywne.

Nowy folder produktowy HINT

Z przyjemnością przedstawiamy nowy folder produktowy naszej Agencji. Folder powstał dzięki wkładowi całego naszego zespołu. Znajdziecie w nim opisy naszych produktów, zdjęcia nas samych :) oraz wybrane realizacje.

Hint jest dumny ze współpracy z Sue Ryder

Nasz zespół jest dumny z możliwości pracy dla jednej z najszacowniejszych fundacji na świecie Fundacji Sue Ryder. Uruchomiliśmy dla Fundacji serwis www i wspieramy jej komunikację elektroniczną.