Sezon Brytyjskich Hitów dla BBC Entertainment

Od lipca do połowy września prowadzimy kampanię reklamową, która promuje Sezon Brytyjskich Hitów Filmowych, dla BBC Entertainment. Kampania będzie prowadzona on-air, jak i pozaantenowo.

Działania pozaantenowe obejmują billboardy na 195 nośnikach typu frontlight w 21 miastach Polski. Dodatkowo Sezon Brytyjskich Hitów Filmowych będzie wspierany przez prasę (m.in. Gazeta Wyborcza Telewizyjna, Tele Tydzień, To & Owo, Tele Świat, Gala, Tina i Viva) oraz w serwisach internetowych takich jak: Dzis.tv, Programtv.onet.pl, WP.pl, Tv.wp.pl, Nasza-Klasa.pl, Plotek.pl, Getionary.pl i w wyszukiwarce Google.

Aktualności

Serwisy mobilne i responsive design w ofercie HINT

Przygotowaliśmy ciekawe rozwiązania dla serwisów mobilnych w technologii responsive design. Od wiosny 2013 roku wszystkie nasze produkcje są w 100% responsywne.

Nowy folder produktowy HINT

Z przyjemnością przedstawiamy nowy folder produktowy naszej Agencji. Folder powstał dzięki wkładowi całego naszego zespołu. Znajdziecie w nim opisy naszych produktów, zdjęcia nas samych :) oraz wybrane realizacje.

Hint jest dumny ze współpracy z Sue Ryder

Nasz zespół jest dumny z możliwości pracy dla jednej z najszacowniejszych fundacji na świecie Fundacji Sue Ryder. Uruchomiliśmy dla Fundacji serwis www i wspieramy jej komunikację elektroniczną.