e-magazyn dla telewizji nowej generacji n

Podobnie jak wersja papierowa stanowi przewodnik po najlepszych pozycjach programowych kanałów dostępnych w ofercie platformy N i bibliotece VoD. Znajdą się w nim opisy najlepszych filmów, informacje na temat ich powstania, profile twórców oraz najświeższe wiadomości ze świata show-biznesu. E-magazyn to również informacje o najważniejszych imprezach sportowych, felietony dziennikarzy nSport oraz informacje o wyselekcjonowanych programach naukowych, historycznych i dziecięcych.

Hint Intermedia w tym projekcie odpowiadało za koncepcję serwisu, w tym pomysł matrycy prezentującej najlepsze filmy na stronie głównej, opracowanie funkcjonalne, architekturę kontentu i dostosowanie szaty graficznej layoutu do standardu strony n.pl, wdrożenie technologiczne (całość oparta jest o system CMS TYPO3). Po naszej stronie leżało również koordynowanie projektu, szkolenia z zakresu specyfiki redakcji oraz workflow dot. kontentu internetowego, a także produkcja i wysyłka newslettera.

Redaktorem naczelnym i project managerem e-magazynu jest Jan Dybczyński, prezes Media Consulting Group, a funkcję redaktora i sekretarza redakcji sprawuje Iwona Kwiecińska, dotychczasowy wydawca w dzienniku Polska.

Wydawcą magazynu z ramienia ITI Neovision została Marta Oświecińska, a dyrektorem artystycznym Maciej Jabłoński. Za rozwój i wdrożenie projektu w serwisie odpowiadała Beata Gubiec, kierownik ds. komunikacji internetowej.

Serwis dostępny jest pod adresem: http://n-magazyn.n.pl.

 

Aktualności

Serwisy mobilne i responsive design w ofercie HINT

Przygotowaliśmy ciekawe rozwiązania dla serwisów mobilnych w technologii responsive design. Od wiosny 2013 roku wszystkie nasze produkcje są w 100% responsywne.

Nowy folder produktowy HINT

Z przyjemnością przedstawiamy nowy folder produktowy naszej Agencji. Folder powstał dzięki wkładowi całego naszego zespołu. Znajdziecie w nim opisy naszych produktów, zdjęcia nas samych :) oraz wybrane realizacje.

Hint jest dumny ze współpracy z Sue Ryder

Nasz zespół jest dumny z możliwości pracy dla jednej z najszacowniejszych fundacji na świecie Fundacji Sue Ryder. Uruchomiliśmy dla Fundacji serwis www i wspieramy jej komunikację elektroniczną.