Pierwsza ogólnopolska Olimpiada Medialna

Olimpiada Medialna 2012 to wyjątkowe przedsięwzięcie edukacyjne. Weźmie w nim udział setki uczniów. Nagroda są m.in. indeksy wyższych uczelni. Współorganizatorem Olimpiady obok Fundacji Nowe Media jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

Hint przygotował logotyp Olimpiady, projekt graficzny strony www, projekt techniczny testów eliminacyjnych. Odpowiadamy za całą realizację techniczna eliminacji.

Dwa pierwsze etapy Olimpiady odbędą się w świecie wirtualnym, czyli na ekranie komputera. Dzięki specjalnie przygotowanemu oprogramowaniu i silnym serwerom do testów będą mogły przystąpić jednocześnie tysiące zawodników w całej Polsce. Najlepszych, którzy pokonają wszystkie przeszkody, będzie czekało zaproszenie do Warszawy, gdzie odbędzie się rozgrywka finałowa. Realna i wirtualna. W jej trakcie trzeba będzie nie tylko odpowiadać na pytania, ale także stworzyć coś własnego. Coś, co przykuje uwagę wszystkich.

Portal Olimpiady został przygotowany w oparciu o framework Python Django CMS.

Strona Olimpiady dostępna jest pod adresem: olimpiada-medialna.edu.pl

 

Aktualności

Serwisy mobilne i responsive design w ofercie HINT

Przygotowaliśmy ciekawe rozwiązania dla serwisów mobilnych w technologii responsive design. Od wiosny 2013 roku wszystkie nasze produkcje są w 100% responsywne.

Nowy folder produktowy HINT

Z przyjemnością przedstawiamy nowy folder produktowy naszej Agencji. Folder powstał dzięki wkładowi całego naszego zespołu. Znajdziecie w nim opisy naszych produktów, zdjęcia nas samych :) oraz wybrane realizacje.

Hint jest dumny ze współpracy z Sue Ryder

Nasz zespół jest dumny z możliwości pracy dla jednej z najszacowniejszych fundacji na świecie Fundacji Sue Ryder. Uruchomiliśmy dla Fundacji serwis www i wspieramy jej komunikację elektroniczną.