Serwisy mobilne i responsive design w ofercie HINT

Secjalnosci Hint satały sie serwsiu pracujące prawidłowo na każdym urządzeniu elektronicznym: komputerze, tablecie, smartfonie. W naszych pracach opieramy sie na zasadach projektowania responsive design, wykorzystując biblioteki jQuery oraz XJS i HTML 5. Oczywiscie wszytkie serwisy przytowane sa w oparciu o platformę Phyto Djanog CMS co dodatkowo podnosi ich walory użyteczne dla właścicieli pozwalając na szybka i bezpieczną edycję serwisu.

Przykładami serwisów responsywnych, które do tej pory uruchomiliśmy są:

Serwis mobilny z repertuarem Multikina: m.multikino.pl serwis w całosci zintegrowany z Django CMS i strona Multikino.pl. Po wpisaniu adresu multikino.pl rozpoznawany jest system i uzytkownik urządzenia mobilnego przekierowywany jest na stronę z wyborem aplikacji do zakupu biletów lub właśnie naszym serwisem mobilnym z repertuarem.

Serwisy przytowane w technologii respnsive design to m.in.:

Biuro rachunkowe Badesta: badesta.pl

Doradca energetyczny: optymalnaenergia.org.pl

Fundacja Rozwoju Metod Łączonych w Medycynie: fundacja-medyczna.pl

Catering dietetyczny: fitadvisor.pl

Jesteśmy w trakcie prac nad dwoma dużymi serwisami ogłoszeniowymi, które także będą wykonane w technologii responsywnej.

 

 

 

 

Aktualności

Nowy folder produktowy HINT

Z przyjemnością przedstawiamy nowy folder produktowy naszej Agencji. Folder powstał dzięki wkładowi całego naszego zespołu. Znajdziecie w nim opisy naszych produktów, zdjęcia nas samych :) oraz wybrane realizacje.

Hint jest dumny ze współpracy z Sue Ryder

Nasz zespół jest dumny z możliwości pracy dla jednej z najszacowniejszych fundacji na świecie Fundacji Sue Ryder. Uruchomiliśmy dla Fundacji serwis www i wspieramy jej komunikację elektroniczną.

Serwis dla elektrociepłowni warszawskich

Hint przygotował projekt funkcjonalny, graficzny oraz realizację technologiczna serwisu www dla PGNiG Termika S.A. Strona powstała w ścisłej współpracy z działem komunikacji spółki.