Nowe Multikino.pl w oparciu o Django CMS

Przygotowaliśmy koncepcję funkcjonalna, graficzna oraz techniczną całkiem nowej strony Multikina,  łączącą bazę filmów z kompletnym repertuarem 23 kin sieci Multikino. Trwaja prace na lokalizacja portalu na Litwę i Łotwę dla kin w Wilnie i Rydze.

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy na bazie systemu Django CMS, przejrzysty i funkcjonalny koncept graficzny, umożliwiający w łatwy sposób prezentację i promocję treści serwisu. Użytkownik, bez konieczności rejestracji konta, jest prowadzony poprzez wybór kina i repertuar. Serwis zintegrowany został z system planowania repertuarów w kinach oraz z system sprzedażowym Multikina.

Personalizowaną komunikacje z użytkownikami serwisu prowadzimy z wykorzystaniem systemu mailingowego APSIS.

Portal multikino.pl hostowany jest w naszym Data Center. Planujemy, że może obsłużyć ruch do kilku milionów użytkowników w ciągu miesiąca.

Za analizę funkcjonalną serwisu odpowiadał - Dariusz Szplit, za projekt i kreację graficzną - Mateusz Bala, za cześć technologiczną – Piotr Kilczuk, prace zespołu koordynowała Anna Nowosielska.

 

Aktualności

Serwisy mobilne i responsive design w ofercie HINT

Przygotowaliśmy ciekawe rozwiązania dla serwisów mobilnych w technologii responsive design. Od wiosny 2013 roku wszystkie nasze produkcje są w 100% responsywne.

Nowy folder produktowy HINT

Z przyjemnością przedstawiamy nowy folder produktowy naszej Agencji. Folder powstał dzięki wkładowi całego naszego zespołu. Znajdziecie w nim opisy naszych produktów, zdjęcia nas samych :) oraz wybrane realizacje.

Hint jest dumny ze współpracy z Sue Ryder

Nasz zespół jest dumny z możliwości pracy dla jednej z najszacowniejszych fundacji na świecie Fundacji Sue Ryder. Uruchomiliśmy dla Fundacji serwis www i wspieramy jej komunikację elektroniczną.