Nowa strona dla n.pl

“Naszym celem było odświeżenie sposobu komunikacji z obecnymi oraz potencjalnymi klientami w Internecie. - mówi Anna Kossakowska, marketing communication specialist w ITI Neovision Sp. Z o.o. – Nowa witryna wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim projektem graficznym oraz wykorzystaną do jej stworzenia technologią. Nowoczesny, lekki layout wpasowuje się w gusta naszej grupy docelowej i nasuwa na myśl skojarzenia z oferowanym przez nas produktem. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, takich jak TYPO3 CMS oraz Adobe Flex nasz serwis jest jednym z najnowocześniejszych w Sieci.”

Dążenie telewizji nowej generacji n do dostarczania najwyższej jakości dźwięku i obrazu, znajduje swoje odzwierciedlenie w nowoczesnej i eleganckiej oprawie graficznej serwisu. Przejrzysty układ strony pozwala na intuicyjne przeglądanie zróżnicowanej zawartości tematycznej. Projekt utrzymany jest w grafitowej, filmowej tonacji. Prezentacja materiałów multimedialnych utrzymana jest w proporcjach 16:9, właściwych standardowi High Definition.


Strona została uruchomiona w wersji testowej Beta.

Strona n.pl jest największą w Polsce komercyjną realizacją opartą na systemie zarządzania treścią TYPO3 CMS. To coraz popularniejsze rozwiązanie, pozwala na łatwe i elastyczne modyfikowanie kontentu witryny, przy zachowaniu bardzo wysokiej wydajności i poziomu bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu TYPO3 możliwe było zachowanie elastyczności charakterystycznej dla CMS przy połączeniu z technologiami flash oraz html. Pozwoliło to optymalnie wykorzystać możliwości obu z nich. Serwis opiera się również na nowoczesnej technologii Adobe Flex, która może przetwarzać olbrzymie ilości danych w bardzo krótkim czasie.
Telewizja nowej generacji n chce rozwijać swoją obecność w Internecie. Wokół nowego serwisu będą realizowane inne aktywności budujące społeczności w sieci, m.in. dalszy rozwój forum, konkursy tematyczne dedykowane najlepszym pozycjom programowym czy akcje eventowe wokół ważnych wydarzeń związanych z rozwojem oferty n.

Aktualności

Serwisy mobilne i responsive design w ofercie HINT

Przygotowaliśmy ciekawe rozwiązania dla serwisów mobilnych w technologii responsive design. Od wiosny 2013 roku wszystkie nasze produkcje są w 100% responsywne.

Nowy folder produktowy HINT

Z przyjemnością przedstawiamy nowy folder produktowy naszej Agencji. Folder powstał dzięki wkładowi całego naszego zespołu. Znajdziecie w nim opisy naszych produktów, zdjęcia nas samych :) oraz wybrane realizacje.

Hint jest dumny ze współpracy z Sue Ryder

Nasz zespół jest dumny z możliwości pracy dla jednej z najszacowniejszych fundacji na świecie Fundacji Sue Ryder. Uruchomiliśmy dla Fundacji serwis www i wspieramy jej komunikację elektroniczną.