Sesja dla Americanos

Dynamicznie kadrowane i utrzymane w nowoczesnej, miejskiej estetyce fotografie zostały wykorzystane do produkcji materiałów POS.

POSy wyeksponowane zostały w autoryzowanych sklepach w największych ośrodkach w Polsce (Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Gliwice) oraz w placówkach dealerskich w innych miastach takich, jak Olsztyn, Nowy Targ, Siedlce, Bielsko Biała czy Chojnice. Kreację i produkcję materiałów Point of Sale przygotował Hint:Ad - nowopowołany dział agencji Hint Intermedia, specjalizujący się w rozwiązaniach ATL, BTL i multimediach.

Aktualności

Serwisy mobilne i responsive design w ofercie HINT

Przygotowaliśmy ciekawe rozwiązania dla serwisów mobilnych w technologii responsive design. Od wiosny 2013 roku wszystkie nasze produkcje są w 100% responsywne.

Hint jest dumny ze współpracy z Sue Ryder

Nasz zespół jest dumny z możliwości pracy dla jednej z najszacowniejszych fundacji na świecie Fundacji Sue Ryder. Uruchomiliśmy dla Fundacji serwis www i wspieramy jej komunikację elektroniczną.

Nowy folder produktowy HINT

Z przyjemnością przedstawiamy nowy folder produktowy naszej Agencji. Folder powstał dzięki wkładowi całego naszego zespołu. Znajdziecie w nim opisy naszych produktów, zdjęcia nas samych :) oraz wybrane realizacje.