Portal chopin2010.pl

Chopin2010.pl przez cały rok 2010 będzie pełnić rolę oficjalnego portalu Roku Chopinowskiego.

W zakres działań Agencji wchodzi rozbudowa portalu obejmująca stworzenie kolejnych wortali: Obchody, Biuro, Baza Wiedzy, Chopin Dzieciom, Inter-akcje. Do naszych zadań należy także rekomendowanie i prowadzenie internetowych kampanii reklamowych, kampanii wspierających w zakresie serwisów społecznościowych, przygotowywanie i prowadzenie transmisji internetowych z wydarzeń Roku Chopinowskiego a także hosting portalu i wsparcie dla redakcji portalu.

Portal chopin2010.pl został stworzony na zlecenie Biura Obchodów Chopin2010.pl, podległego Pełnomocnikowi Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego do spraw obchodów 200. Rocznicy Urodzin Fryderyka Chopina, Waldemarowi Dąbrowskiemu. Biuro powstało w lutym 2009 roku w celu realizacji następujących zadań:

  • komunikowanie o wydarzeniach Roku Chopinowskiego odbywających się w kraju i za granicą,
  • popularyzowanie wiedzy o Fryderyku Chopinie, ukazywanie jego życia i twórczości w sposób atrakcyjny dla każdego odbiorcy,
  • inspirowanie różnych środowisk do aktywnego uczestniczenia w Roku Chopinowski,
  • koordynowanie działań instytucji oraz organizatorów wydarzeń artystycznych i edukacyjnych wpisujących się w obchody Roku Jubileuszowego,
  • promowanie wizerunku Polski na świecie.

 

Portal przygotowany został z wykorzystaniem CMS TYPO3 i dostępny jest pod adresem: chopin2010.pl

 

Aktualności

Serwisy mobilne i responsive design w ofercie HINT

Przygotowaliśmy ciekawe rozwiązania dla serwisów mobilnych w technologii responsive design. Od wiosny 2013 roku wszystkie nasze produkcje są w 100% responsywne.

Nowy folder produktowy HINT

Z przyjemnością przedstawiamy nowy folder produktowy naszej Agencji. Folder powstał dzięki wkładowi całego naszego zespołu. Znajdziecie w nim opisy naszych produktów, zdjęcia nas samych :) oraz wybrane realizacje.

Hint jest dumny ze współpracy z Sue Ryder

Nasz zespół jest dumny z możliwości pracy dla jednej z najszacowniejszych fundacji na świecie Fundacji Sue Ryder. Uruchomiliśmy dla Fundacji serwis www i wspieramy jej komunikację elektroniczną.