Multikino dla Litwy i Łotwy wraz z wersją rosyjską

Strony dla Multikino Ryga i Wilno oparliśmy o koncepcję funkcjonalna, graficzna oraz techniczną przygotowaną wcześniej dla polskiego Multikina. Wprowadziliśmy jednak wiele zmian i usprawnień wynikających ze specyfiki rynku i oczekiwań klienta.

Strony wdrożyliśmy na bazie systemu Python Django CMS, utrzymując przejrzysty i funkcjonalny koncept graficzny, umożliwiający w łatwy sposób prezentację i promocję treści serwisu. Serwis zintegrowany został z system planowania repertuarów w kinach oraz z system sprzedażowym Multikina innym niż na polskiej stronie Multikina. Dla potrzeb litewskiej i łotewskiej wersji współpracujemy z nowozelandzkim system - Vista Cinema do zarządzania repertuarami i sprzedażą w kinach. 

Dla potrzeb Vista przygotowaliśmy layout ekranów rezerwacji oraz szablony dla technologii .Net

Strony multikino.lv i multikino.lt hostowane są w naszym Data Center.

Za analizę funkcjonalną serwisów dla Wilna i Rygi odpowiadała - Anna Nowosielska, za projekt i kreację graficzną - Mateusz Bala oraz Anna Bąk, za cześć technologiczną – Piotr Kilczuk, prace zespołu koordynowała Anna Nowosielska.

Aktualności

Serwisy mobilne i responsive design w ofercie HINT

Przygotowaliśmy ciekawe rozwiązania dla serwisów mobilnych w technologii responsive design. Od wiosny 2013 roku wszystkie nasze produkcje są w 100% responsywne.

Nowy folder produktowy HINT

Z przyjemnością przedstawiamy nowy folder produktowy naszej Agencji. Folder powstał dzięki wkładowi całego naszego zespołu. Znajdziecie w nim opisy naszych produktów, zdjęcia nas samych :) oraz wybrane realizacje.

Hint jest dumny ze współpracy z Sue Ryder

Nasz zespół jest dumny z możliwości pracy dla jednej z najszacowniejszych fundacji na świecie Fundacji Sue Ryder. Uruchomiliśmy dla Fundacji serwis www i wspieramy jej komunikację elektroniczną.