Makaron wciąga...

Spośród Internautów, którzy założyli swoje konkursowe profile na stronie www.knorrnudle.pl, najbardziej aktywni i wyróżniający się zostali zaproszeni na casting do reklam marki Knorr Nudle. Nagrodą dla szóstki zwycięzców była przygoda życia, na którą złożyły się praca na planie filmowym oraz specjalnie zaplanowana, siedmiodniowa wycieczka.

Kobieta – Kociak, Brydzia Pląs, Lala Soft, Hhabia Dhakula, Zupermen oraz Ivan Rampo – to kreacje, które zobaczyć można w najnowszych spotach reklamowych przygotowanych przez Hint Intermedia.

Na stronie www.knorrnudle.pl, do 10 sierpnia będzie trwać konkurs dla Internautów połączony z wyborem najlepszej z nakręconych reklam. Uczestnicy muszą oddać głos na swoją ulubioną postać oraz wymyślić hasło promujące najnowszy smak Knorr Nudli - „Gulasznikoff”.

Główną osią kampanii jest sześć 30 sekundowych spotów, przedstawiających każdą z fikcyjnych postaci, połączonych ze sobą fabułą oraz hasłem „Makaron wciąga”. Wyemitowane zostaną na antenie MTV, TV4, VIVA, 4FunTV oraz VH1. Przygotowane specjalnie wersje 3 spośród nich zobaczyć będzie można w kinach sieci Cinema City. Dodatkowo, w kinach eksponowane będą plakaty promujące spoty i występujących w nich aktorów. W Internecie komunikacja oparta będzie na szerokozasięgowej kampanii realizowanej na największych polskich portalach, serwisach młodzieżowych i społecznościowych oraz w komunikatorze Gadu-Gadu.

Koncepcja kreatywna, projekty graficzne, oprawa dźwiękowa oraz realizacja całej akcji „Przygodożercy” powstały w agencji Hint Intermedia przy bliskiej współpracy z brand teamem Knorr Nudli. Za organizację produkcji spotów odpowiadał Naive Films. Planowanie i zakup mediów zrealizował dom mediowy PHD.

Aktualności

Serwisy mobilne i responsive design w ofercie HINT

Przygotowaliśmy ciekawe rozwiązania dla serwisów mobilnych w technologii responsive design. Od wiosny 2013 roku wszystkie nasze produkcje są w 100% responsywne.

Hint jest dumny ze współpracy z Sue Ryder

Nasz zespół jest dumny z możliwości pracy dla jednej z najszacowniejszych fundacji na świecie Fundacji Sue Ryder. Uruchomiliśmy dla Fundacji serwis www i wspieramy jej komunikację elektroniczną.

Nowy folder produktowy HINT

Z przyjemnością przedstawiamy nowy folder produktowy naszej Agencji. Folder powstał dzięki wkładowi całego naszego zespołu. Znajdziecie w nim opisy naszych produktów, zdjęcia nas samych :) oraz wybrane realizacje.