Hint partnerem szwedzkiej firmy APSIS

System Apsis Newsletter Pro – efektywne narzędzie do e-mail marketingu. E-mail marketing, to jedna z najskuteczniejszych form marketingu internetowego, dzięki której można zdobyć nowe kontakty, zbudować trwałe relacje, zwiększyć sprzedaż produktów/usług, czy prowadzić realny dialog z konsumentami.

Agencja komunikacji marketingowej Hint jest partnerem strategicznym Firmy Apsis w Polsce. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu możliwość wykorzystania systemu Apsis Newsletter Pro. Jest to wiodące w Europie rozwiązanie do tworzenia, wysyłki i śledzenia newsletterów, powstałe 10 lat temu w Szwecji.

Wraz z wieloma funkcjami służącymi oszczędności czasu, Apsis Newsletter Pro pomaga w personalizacji zawartości i poprawieniu statystyk. Sprawia, że przepływ newsletterów jest łatwiejszy i efektywniejszy.

Apsis Newsletter Pro jest używane przez ponad 6000 małych, średnich i dużych przedsiębiorstw na całym Świecie, w ponad 50 krajach. Dzięki niezwykle stabilnej szwedzkiej technologii, ogromnym możliwością statystycznym i rygorystycznemu przestrzeganiu zasad etykiety mailingu, możemy w ciągu krótkiego czasu skutecznie dostarczyć wiele milionów personalizowanych maili, prześledzić ich los, powrócić z komunikatem do niezdecydowanych użytkowników, wzmocnić ich decyzje komunikacją sms-ową, zbadać upodobania, czy zaoferować sprzedaż produktu i wykazać skuteczność komunikacji.

 

Zobacz naszą ofertę szkoleniową z zakresu e-mail marketingu

Aktualności

Serwisy mobilne i responsive design w ofercie HINT

Przygotowaliśmy ciekawe rozwiązania dla serwisów mobilnych w technologii responsive design. Od wiosny 2013 roku wszystkie nasze produkcje są w 100% responsywne.

Nowy folder produktowy HINT

Z przyjemnością przedstawiamy nowy folder produktowy naszej Agencji. Folder powstał dzięki wkładowi całego naszego zespołu. Znajdziecie w nim opisy naszych produktów, zdjęcia nas samych :) oraz wybrane realizacje.

Hint jest dumny ze współpracy z Sue Ryder

Nasz zespół jest dumny z możliwości pracy dla jednej z najszacowniejszych fundacji na świecie Fundacji Sue Ryder. Uruchomiliśmy dla Fundacji serwis www i wspieramy jej komunikację elektroniczną.