Hint jest dumny ze współpracy z Sue Ryder

Nasz zespół jest dumny z możliwości pracy dla jednej z najszacowniejszych fundacji na świecie Fundacji Sue Ryder.

 

Fundacja Sue Ryder jest obecna w Polsce od 1956 roku. Wówczas Sue Ryder rozpoczęła ponad pięćdziesięcioletnią misję w Polsce z grupą swoich polskich współpracowników – wolontariuszy. Znalazła ich pośród byłych więźniów obozów koncentracyjnych, weteranów wojennych  i ich rodzin. Wielu z nich od lat bezinteresownie współpracuje z Fundacją, a nawet wchodzi w skład jej władz. Sue Ryder nie mogła oficjalnie zarejestrować swojej fundacji w Polsce w czasach komunizmu, a wszystkie budowane przez nią domy przekazała państwu polskiemu. Dopiero w lipcu 1991 roku powołała do życia Fundację Sue Ryder w Polsce, na mocy aktu notarialnego, a w następnym roku doszło do dopełnienia procesu rejestracji fundacji. Fundacja w Polsce ma niezależną osobowość prawną i jest przez fundatorkę ustanowiona do kontynuowania jej misji w Polsce oraz do sprawowania opieki nad ufundowanymi przez nią domami i ich podopiecznymi. Staramy się wywiązywać z tego zadania. Fundacja cieszy się pełnym wsparciem brytyjskich sukcesorów Sue Ryder.

 

Hint przygotował projekt funkcjonalny, graficzny oraz realizację technologiczna serwisu www. Zaproponowaliśmy gruntowne odświeżenie wizerunku Fundacji, mając na celu pokazanie jej szerokiego zakresu działania, przy zachowaniu odpowiedniej dla powagi Fundacji formy.

 

Serwis posiada działy poświęcone biografii założycielki, działy newsowe oraz sekcje dedykowne poszczególnym przedsięwzięciom Fundacji. Ważnym elementem jest dział poświęcony dorocznemu biegowi charytatywnemu RatRace.

 

Serwis został przygotowany w oparciu o Django CMS. Serwis jest hostowany na serwerach Hint.

Analizę funkcjonalną prowadziła Anna Nowosielska za projekt i kreację graficzną odpowiadała Anna Bąk, za cześć technologiczną – Bartosz Rychlicki we współpracy z Piotrem Kilczukiem, prace redakcyjne prowadziła Matylda Zieleniewska, zespół koordynował Dariusz Szplit.

Aktualności

Serwisy mobilne i responsive design w ofercie HINT

Przygotowaliśmy ciekawe rozwiązania dla serwisów mobilnych w technologii responsive design. Od wiosny 2013 roku wszystkie nasze produkcje są w 100% responsywne.

Nowy folder produktowy HINT

Z przyjemnością przedstawiamy nowy folder produktowy naszej Agencji. Folder powstał dzięki wkładowi całego naszego zespołu. Znajdziecie w nim opisy naszych produktów, zdjęcia nas samych :) oraz wybrane realizacje.

Serwis dla elektrociepłowni warszawskich

Hint przygotował projekt funkcjonalny, graficzny oraz realizację technologiczna serwisu www dla PGNiG Termika S.A. Strona powstała w ścisłej współpracy z działem komunikacji spółki.