EXPO 2008 Saragossa

“Założeniem do zrealizowania strony www.expo2008poland.pl było stworzenie narzędzia promującego udział Polski w Wystawie Międzynarodowej, łączącego w sobie cechy wizerunkowe i informacyjne. - mówi Jakub Ciołkowski Specjalista PR w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, która jest Generalnym Wykonawcą udziału Polski w Międzynarodowej Wystawie EXPO 2008 w Saragossie – Dzięki stworzonej w 3 wersjach językowych witrynie, każdy zainteresowany tematem Wystaw EXPO Internauta, może bardzo szybko odnaleźć wszelkie informacje dotyczące udziału Polski w EXPO i naszego pawilonu, programu imprezy, a także historii Wystaw.“

Celem udziału Polski w EXPO 2008 w Saragossie jest promocja marki Polska, zainteresowanie ofertą inwestycyjną kraju oraz promocja turystyki kwalifikowanej. Długofalowo PARP chce osiągnąć wyraźny wzrost ruchu turystycznego z Hiszpanii, wzrost obrotów handlowych pomiędzy Polską a Hiszpanią oraz wzrost bezpośrednich inwestycji hiszpańskich w Polsce . Hasło przewodnie udziału Polski w EXPO to “Create and Care”. Wyewoluowało ono ze stworzonej przez Wally’ego Olinsa core idea dla Polski – “Creative Tension” i jest logicznym dopasoweniem tej idei do myśli przewodniej tegorocznej Wystawy - „Water and Sustainable Development” („Woda, a zrównoważony rozwój”).  
Strona www.expo2008poland.pl została przygotowana w technologii flash i w oparciu o system zarządzania treścią TYPO3, dzięki czemu kontent może być modyfikowany w łatwy i elastyczny sposób, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich atrakcyjnych wizualnie cech Adobe Flash.

Aktualności

Serwisy mobilne i responsive design w ofercie HINT

Przygotowaliśmy ciekawe rozwiązania dla serwisów mobilnych w technologii responsive design. Od wiosny 2013 roku wszystkie nasze produkcje są w 100% responsywne.

Hint jest dumny ze współpracy z Sue Ryder

Nasz zespół jest dumny z możliwości pracy dla jednej z najszacowniejszych fundacji na świecie Fundacji Sue Ryder. Uruchomiliśmy dla Fundacji serwis www i wspieramy jej komunikację elektroniczną.

Nowy folder produktowy HINT

Z przyjemnością przedstawiamy nowy folder produktowy naszej Agencji. Folder powstał dzięki wkładowi całego naszego zespołu. Znajdziecie w nim opisy naszych produktów, zdjęcia nas samych :) oraz wybrane realizacje.